Forma, model, projekt – projekce života

Na počátku si hned uvědomuji, že pojem výrobní technologie není nic jiného, než vývojové stádium, období všeho živého v životě. Je to jen důkaz, že člověk nevymyslí nic jiného než jen a pouze to, co bylo stvořeno a je již funkční. Vždy se jedná o rozvinutý motiv. Takže forma jako motiv, už má v sobě všechny entity, detaily vzhledu, které odráží všechny normy našeho chování. Předchází činu a často je pouze záležitostí podvědomí. Což se odráží v následných skutcích. 

Kvantová technologie života plně využívá nástroje a stroje všech řemeslníků ve smyslu stavět, budovat život mezi Nebem a Zemí. 

 

Ve výrobním procesu jde o peníze. Proto model činu je pečlivě zkoumán.
V životě nejde o peníze. A tak úspěšnost je podložena základní vlastností formy
„Ono to nějak dopadne“. A tak se zrodilo „Vždyť nejde o nic.“
A tady je pouze a jen chyba v člověku samotném. Lidská duše, stejně jak žena, se ráda převléká.
Hodí na sebe právě to, co je jí pro daný čin nejvíce sluší. No a otázka zní. Kolik máme v jejím šatníku „kabátků“ a jakých. Protože tady vzniká model jednání.

Stavme se k životu stejně jako k tomu, co rádi jíme. 

 Samotná duše pracuje se šesti karmickými hlavami. Duše je základ celé lidské bytosti. Odtud je vyzařuje, nevyzařuje naše aura, morfologické pole, naše čtverce našeho kruhu. (bude upřesněno). Život je stále, neustále, furt a pořád mezi něčím. Čím lépe vnímám mezi čím tedy stojím, tím lépe hledám kabátek pro svou duši. Při jištění, že ho nemám, na to nemám, to nedám, neuspěji, ustupuji. 

Tvorba kabátků není nic jiného, než prožívat proměny sám sebe do své skutečné
podoby. Tvorba nových forem musí být součástí evoluce ducha.
Poznávat se a postupně se přijímat. Kdo tento proces začne, stačí ochutnat, dospěje ke konci, kde všechny kabátky splývají v jeden. Do naší bytosti.
Není třeba se bát, že člověk ztrácí svou identitu.
Motorkář na své motorce může dojet k Bohu stejně jak láma ve svých meditacích. 

Kvantové formy a modely vytváří projekci života. Tedy co jsem, tím žiji. 
Motorkář má svou formu, která mu dává styl a vede ho životem.
Rockerovi stačí kytara, věřícím písmo jejich víry ...

 

 

Z výše uvedeného se odvíjí, že model v našem životě závisí na formě stejně jak ve výrobním procesu. Vždy jde o něco, které se vyjadřuje pocity radost, smích, štěstí, úspěch. Nebo také jejich opak. Kdysi jsem napsal, že každá má životní prohra byla pro mě velké vítězství. Každý generál ví, že prohraná bitva nemusí znamenat konec války. Nevnímám to jako učení z vlastních chyb, ikdyž to tím zavání. .Přesněji tudy a takhle to nejde Protože podvědomě uděláme stejnou chybu vícekrát ikdyž už budeme pracovat s vyšší kvalitou jednání ve svém činu. Neopakovat chyby je dost geniální. A vlastně ani nevím, zda to jde. Neopakovat chyby znamená neposouvat se. Jen si vezmu příklad, kolik forem se musí zkazit ve výrobním procesu, než dostaneme tu správnou pro svůj model. Každý vývojář ví, že prostě bez chyb to nejde.

knight-52167_960_720

 

No, a jak se tak poslouchám, sleduji, že v našem případě se jedná o čistou zodpovědnost ke svému životu. Protože od ní se odvíjí projekce našeho života.
Hledání skutečných pravd.

Všechny motivy našeho jednání nás nutí k nějakým činům. Podle úspěšnosti se se pak ukládají v našem šatníku pro další použití

Přesně tak může vypadal model v projekci našeho života.
Pořád vždy připraveni se bránit a bojovat

Před několika měsíci jsem napsal na své první webové stránky v sekci
Učení o učení učení, Jsem neznaboh, pohan a bezvěrec.
Dnes si uvědomuji, že Motiv a forma je správná.
Začít tím, že nejsem nikým a nikam nepatřím.

Je vyloženě zřejmé, že každý človíček hledá, kam by se zařadil. Ať čte nebo sleduje cokoliv, soudí podle sebe a tak se nachází jen v tom, v čem se ztotožňuje. I Bibli jsem začal číst s nadějí, že se v ní najdu. A tak i ostatní se vrhají do čehokoliv ve své snaze se najít a ztotožnit. 

Toto samotné učení vychází ze zásady, že nevěřím nikomu a ničemu, co mi je předkládáno. Protože jsem dítě a vše si musím ověřit. Je to v nás a tak se lehce lepíme ke všemu, co voní naší duši. A to je dobře, protože vyznavači Ďábla mají stejnou možnost dostat se k Bohu jako vyznavači všech proroků. „Moje“ Boží učení je tak nezávislé, že pojme do sebe vše, co skrze člověka bylo stvořeno. Matematika jsou pro někoho nudná čísla. Mají však v sobě při jejich spojování velmi jednoduché pravidla, které fungují ve všem stejně. Algoritmy.

Nejsem ničí a nikam nepatřím. Je základní svoboda pro nalézaní přirozenosti všech stavů, dějů a od nich se odvíjející reality až ke skutečnosti. Máme tolik odlišností, které nás rozdělují, že vnímám správný čas je začít spojovat. Dlouho jsem odmítal Matrix a Transformaci. Viděl jsem v tom pouze módní prvky dnešní společnosti, které jako všechny móda vydělávají peníze. Kvantový dotek, osvícení, životní styl a zdraví, vše se dá koupit za peníze. Protože pro lásku člověk udělá cokoliv. Dnes to vidím již pozitivněji. Lidé se ladí podle frekvencích, které se jim líbí. Vnímám to jako přípravu na pěknou předehru.

Ta předehra bude spojovat stále víc a více i to nespojitelné. Skrze svou lásku k sobě a svému okolí, skrze svou lásku k pravdě a životu, skrze svou věrnou lásku ke svým přáním, dojdeme k životu věčnému ze kterého jsme vyšli. Proto kontakt s Bohem je podmínkou, protože žijeme jeho život. On nám dává dary a vlepí nám i přání, které každý s radostí přijmeme za své. 

Věřím na osud, protože si ho mohu vybrat.
A uvěří každý, kdo pochopí proč se narodil.
A pochopí, čím má naplnit okamžik Smrti..
Umírání je umění o životě.
Nic jiného než spojení začátku a konce.

V našem vědomí tedy hraje stejnou roli jak rozum skrze vědomosti,
tak i cítění skrze vnímání své duše a její potřebnosti.
V obou případech je jedná o pole, matice a jejich spojení,
transformaci správným směrem ke skutkům,
skutečné projekci života.

Matrice je forma s negativním, inverzním tvarem. Prvotní způsob rozmnožování. Již hotová, existující molekula jako předloha pro biosyntéze nové makromolekuly. Svým životem si vytváříme své DNA a ve spolupráci se životem se rodí nový člověk. Tedy tvarem naruby. A to jak v duchovní oblasti u každého zvlášť tak i v fyzickém rozmnožování. Kvalita duchovní oblasti stanoví schopnost slučování, rozmnožování v obou světech. Transformace jako přeměna, přetvoření ve vztahu sám k sobě odeznívá z polí našeho stavu mysli. Každý sklízí to, co a jak a kam zasévá.

No a já musím přijít na to, jak znázornit tento přirozený zázrak úspěšnosti všedního života.

A nejen to. Tajemství osobního života bylo na každé úrovni mezi časovými skoky jiné a pro každého podle své úrovně stanovené. Dnešní tajemství spočívá jen v nalezení cest. Ke svým bariérám, závislostem, ke své gravitaci, přitažlivosti, ke svému Egu, v kterém se tyto cesty spojují. A podle svým možností a schopností je měnit za cesty bezbariérové a bezegové jedinou změnou. Být přitažlivý jinak než jsem. Třeba změnou kvality přitažlivosti. Gravitace je kvantová síla naší duše a bytosti. I matka Země má svou duši a srdce, kterým nás miluje. Jaká musí být její láska, že nás drží při zemi. My máme sedm čaker a tím se stáváme komplikovanými. A to již člověk vyvinul přístroje, které měří jejich sílu a provádí diagnostiky. Ty diagnostiky vytváří člověk závislý na penězích, ne na pravdě. 

images 1

Vlastnosti formy motivu na Startu.

Klid a soustředění

Vlastnosti formy motivu v cíli.

Vítězství a ovace.

Dělal jsem pořádek v archivovaných mailech. Před rokem jsem v jednom z nich napsal Ztrácím se a přitom mám tolik práce rozdělané, která stojí. Větší síla než k životu mě tu pojí. Jeho tajemství .... Ale jaký by byl život bez tajemství a záhad a zázraků. Nádherný na entou. Přesněji tři v jednom. Zkusme si představit život v přítomnosti v životu prospěšných tajemství, záhad a zázraků, které nezevšední, kterým rozumíme a oni nám.

Žít tam a ne tady můžeme i tady. Protože tady můžeme přijímat a vkládat vše, co tam nalezneme a obráceně. Odtud můžeme tam vkládat a přijímat vše co nalezneme tady. Je to výměnný obchod mezi Nebem a Zemí. Základní princip jednoty a spojení nespojitelného skrze záměnu v osobním růstu změn.

Černá hmota spojuje celý vesmír. Naše planeta je spojena i s tou nejposlednější hvězdou ve vesmíru. Černá energie prochází vším a je ve všem. Vše je živé a vše je život. Člověk nemusí být nejposlednější, jako já na ulici a v chlastu, aby si uvědomil své nic a svou závislost na životu. Stačí si jen uvědomit, že život od nás chce také brát, jako my bereme od něj. Můj život je moje bytost, které moc dlužím. A tím jsem začal. Viz Projekt Život

  • Autor 193.165.*.*
    0 0

    Kvantová forma jednání a kvantový model chování přemění váš čin ve skutek. Pouze spojením formy do modelu a modelů do projektu je zpětná projekce úspěšná a očekávaný výsledek se dostaví. Životní úspěchy však nesmíme měnit za pracovní, kde je hnacím motorem životní úroveň. Pracovní úspěch ve víře a oddanosti své myšlence vnímám za velmi dobrý. Ale ten stojí v dnešní době mnoho obětí. 

    Životní úspěch je tvořen zvládáním všech životních překážek. Životní úspěch je v osobním růstu do proměn a zázraků. Životní úspěch je závislý na cestě energetických sil po kterých jdeme, s plným vědomím cíle. A těch cest jsou milióny.