Vše o Kristovi

Vážení přátelé,

uvědomil jsem si, že své dopisy, které jsem psal nejdříve bratrům a sestrám v Kristu, nejsou adresované pouze jim. Opírám se o Bibli, protože z ní vnímám popis celého systému Chaos. Také jsem si uvědomil, že od mnoha příznivců mých stránek na Facebooku a Google+ nemá e-mailovou adresu a bylo by to tedy nezodpovědné, tyto listy utajovat. Protože obsahují doplňující informace k mému Blogu.

V prvním dopise si uvědomuji, že Kristus má dvě tváře. A tou druhou je pravda.
V druhém dopise si uvědomuji, že jsou dva křty. Ten druhý Ohněm a Duchem svatým nás v současnosti křtí.
Ten třetí už má nadpis. Vstup do kvantového myšlení, vyjadřování. Tak abychom mohli lépe číst Bibli jak si to Kristus přeje.

Duchovní svět vytváříme všichni. Věřící i nevěřící. Hned od přemístění Adama a Evy z Ráje na Zem. Že nevěřící nežijí duchovně je lež lidstva. Vezměme si jen řemeslníky, umělce, dokonce i u pásové výroby vytváříme Duchovní svět v kterém se realizujeme. Někdo málo, někdo víc. Uvedu příklad strýce od ženy mých dětí. Celý život stál za lisem a vyrážel z kůže podrážky. Tento člověk je neskutečně duchovně i duševně bohatý. Pracoval s láskou.

Čím více budeme v každodenním životě mít činností s láskou, tím budeme bohatší vůči sobě a svému okolí. Proto prosím "neježte" se, když píši o Kristovi, protože to je v Písmu Láska Boží.