Komunikace se stránkami

Rychlé přepínání je v prvém horním rohu, modře vedle přihlášení - mapa stránek

Pro přehlednost jsem k ní dopsal také obsah pro lepší orientaci - Přehled stránek

Od počátku roku 2017 přidávám možnost zanechání vzkazu, vyjádření názoru, hodnocení u každé nové sekce.

Komunikace se mnou

1) Můžete mi poslat zprávu. Stačí kliknout do menu a objeví se vám formulář k odeslání. Moje komunikace s každým mi je "svatá". Tedy tabu pro všechny ostatní. Vaše názory, připomínky, stížnosti vyřídím do tří dnů. Je to s ohledem na můj přístup k internetu.

2) Můžete se zapojit do diskuze. Je dobré vědět, co si čtenáři myslí. Moje první informace z mailu je, že tomu nerozumí. Je pravdou, že jsem tady i tam, a tak se mi stává, že popis je z vrchu a ne ze spodu. To se spojí vždy až třemi náhledy. Nebude to jednoduché.

3) Pokud vás tyto stránky zaujmou, můžete se přihlásit k odběru nových příspěvků. V pravém horním rohu úvodní obrazovky je napsáno "Přihlásit se". Klikem myší na text se vám zobrazí přihlašovací údaje. Pokud je ještě nemáte, stačí se zaregistrovat. Registraci jsem zjednodušil na dva povinné údaje Mail a Jméno, pod kterým se budete přihlašovat a heslo. V prvním kole vám tyto stránky odešlou mail a něm vygenerovaný PIN. Ten vložíte do hesla a pak se vám objeví další volby, v kterých si můžete heslo změnit podle svého, tak jak jste zvyklí.

Pravdou je, že nepovinný údaj město a psč mám jen pro svou představu územního pokrytí informacemi. Prosím tímto o jejich vyplnění. Tyto statistiky budu vážně potřebovat, abych tak mohl pokrýt rovnoměrně celou naší republiku.

Předem děkuji za vše, co pro mě uděláte - napíšete.

Zdeněk Sečka