Dveře dokořán

Člověk je nebezpečný, hlavně Sám sobě
Od tohoto stupně se odvíjí všechno nebezpečí

VEDz RVAHEs

Pozitivní myšlení

Odstavce Historie a Současnost obsahuji odkazy na webové stránky, které jsou zajímavé obsahem k právě popisovnému tématu. Je jen a jen na vás, jak tyto stránky budete číst. Najdete tam, co hledáte nebo obráceně, najdete tam, co nehledáte. Půjde o váš vlastní subjektivní názor. Budu se opakovat. Dobře položená otázka najde správnou odpověď. Je dobré neukvapovat se v závěrech a hledat dál na strákách, které nejsou uvedeny. Musím říci, že na internetu se to hemží spekulacemi. Priznávám, že některé tyto teorie se mi líbí a tak je uvedu s upozorněním.

Jak "vlítnu", tedy už jsem vlétnul a dám na stránky první konkrétní popisy prvních čtyřech dnů (0-3), domaluji a popíši cyklus rovnováhy tvoření nových hodnot, vložím první tabulku číselných soustav a upozorním na různé vlastnosti čísel, pak bude pro mnohé z vás orientace snadnější.

Pro mě by bylo snadnější, kdybych nežil a mohl jen tvořit. Osobní život musím přehodnotit. Cítím, že moje realita je jinde než realita lidí kolem mě. Nedivím se, že před 16ti léty, když jsem chtěl tento "projekt" rozjet si mé okolí říkalo, že to mám už z toho chlastu vypatlaný. Ještě bude švanda. Někteří mojí blízcí mají o mě strach. A já se jim nedivím. Nemají čas a zájem o to, co vlastntě píši. Usuzují jen z toho, co ode mě slyší. A to je moc a moc málo a málo.

Omlouvám se za Historii a Současnost, je to trochu nelogicky rozházené. Příště doplním a srovnám.

 

Poznámky

Tady budu uvádět sporné body, o kterých nejsem přesvědčen

Bod první.
Vyvíjeli se galaxie nebo vzniky po vzniku nové hodnoty při tvoření. Tak jak jsem to popsal ve sjednocení je správně, ale jsem u dílčích cyklů a nasvědčuje to určitému vývoji. Vědci si zjednodušují život a shrnují střed všech galaxií na černou díru. Možné by to bylo jen v případě, že černá díra má tři úrovně a teprve čtvrtá galaxii polkne.