Závěr úvodu

 

Fixe – nestojí ve čtverci !!!

Dole stojí v trojúhelníku předním a nahoře v trojúhelníku zadním. Protože dole zadní vyčnívá a nahoře přední vyčnívá. (K tomu později)

Toto je důkaz, jak lidé chtějí přijít na kloub tvoření. Při hledání tohoto obrázku na internetu jsem našel spoustu jiných věci, které dokladují, že moje uvažování o vzniku života se dostává z globálního vědomí lidí do jejich vlastního. Stránky, od kud je tento obrázek, jsem Bohužel nenašel. Škoda.

 

Na střední škole mě učil profesor Vladimír Holub. Ptal se nás, bylo by Husitské hnutí, kdyby nebylo mistra Jana Husa? Odpověď Ano byla v mém případě rychlá. Zákonitosti ve vývoji lidské společnosti respektuje každý historik. Já jsem je podvědomě respektoval již také. Proto ve svých Živých knihách Alkoholik a Bezdomovec je podvědomě hledám, a tak jsem našel sebe.

Z toho mi vyplývá, že podvědomí je pojítkem k mému nevědomí a dál pak na centrální, celkové, globální, nebo jak to popsat, vědomí. Evoluce vědomí má také časové skoky. A tyto určují stupeň, úroveň propojení všech vědomí s nevědomím.

Příkladem je Řeč. To že všechny řeči mají stejný logický základ pramení jen z jednoho důvodu. Mají společného autora. Nevědomí. Božská (Kvantová) energie, která neuznává pohyb v čase, dala odděleně vzniknout Jazykům. Jsme napojeni všichni. Já, ty, on, ono, ony, oni, my, vy, oni, ony, ona. Není to pěkné? A ještě věříte, že to sem vozili mimozemšťané? A což teprve písmo. Tam jsou již zahrnuty i zákonitosti pohybu a nejen ty. Kluci šoférští, to by jste se teprve potom museli nalítat.

Na závěr závěru: Proč Hitler si nechal posbírat historiky z celé Evropy. Chtěl znát svou budoucnost. Až obecná pravda dosáhne svého rozkvětu, bude se astrologie vyučovat na vysokých školách. Katolicismus, obecenství s Bohem. Nepřipomíná vám to něco? Vedení katolické církve zná nebo dobře vnímá tento algoritmus. A to mě připomíná mise do Ameriky a teď do Afriky. Mám takový dojem, že pod záštitou šíření dobré zprávy (Evangelia), se jedná o tichou spolupráci se světovými mocnostmi. Již v dobách kolonizace šlo o dělení země, v dnešní době jde již o nadvládu nad celou zemí. Je mi smutno, ale Modli se a pracuj, by se z podvědomí lidí mělo vymazat. Ježíš netrpěl, abychom trpěli my. Podprahové vnímání kříže tímto způsobem je moc a moc špatné. Ale až se dostaneme k magické čtyřce, uvědomíme si, že kříž lze chápat daleko přijatelněji, příjemněji a navíc nás zase posouvá blíž k Bohu. Mnozí už to znají, vnímají a jsou šťastnější.

KOPR. I tak mi říkali. Koncový pracovník. I teď si také tak připadám. Ano, záleží vždy nejvíce na koncových pracovnících. Napadlo mě to právě v této souvislosti s lidmi, kteří tyto mise dělají. Buďme tedy Kopři, a žijme svobodně s Vůlí Boží, tedy součástí toho nejvyššího Kosmického universa. Všichni můžeme být misionáři dobré vůle. Je psáno. Poslední budou první. To není příslib, že z vašeho utrpení se dostanete až po smrti. To je pro všechny Kopry. Žít svobodně a spokojeně a svojí svobodou neomezovat druhé. Stačí?

Vize

Kvantové vědy již nestojí na začátku. Stejně tak metafyzika. Proto již dnes můžeme racionálně Věřit a to i v pravém slova smyslu.
Spirituální, magické, okultistické, nadpřirozené a podobně = kvantové. Takovéto pojetí mi dalo tu pravou svobodu, po které doopravdy toužíme všichni, všicinky. Tyto stránky nejsou žádným návodem na šťastný a spokojený život. Jsou jen zobecněním zásad, proč tak nežijeme. Samotná evoluce svým přirozeným vývojem dokladuje, že systém výběru je jen a jen pro to Dobré. Tato evoluce se odehrává dnes v duchovnu. Proto je vynikající vnímat Vesmírný, Božský systém tvoření, tak jak ve skutečnosti funguje. Celý, nejen to, co máme dovoleno, co není dosouzeno a co je pochopeno. Všechno. Úplně všechno. Pochopit nepochopitelné, spojit nespojitelné, to jsou základní principy pokroku vědy a člověka. Věda paradoxy využívá, Já také.Přisuzuji je k podmíněným náhodám, které v mém životě hrají a hrály velkou roli.

Prosím, prosím, prosím. Neodsuzovat. Odsuzování vede ke hrocení názorů a to až k násilí. Na těchto stránkách budou odkazy také na stránky, které upozorňují na zneužívání systému tvoření ve svůj prospěch a mnohdy je pojetí autorů nekompromisní. Proto uvažuji o novém názvu těchto stránek.

 Svědomí

 Ve starých písmech toto slovo není a ani nemohlo být. Svědomí nebylo, a proto nebylo pojmenováno. Člověk se neuměl podívat sám na svou duši a s něčím porovnat. Dnes tomu říkáme sebereflexe. V psychoterapii jsem začal svým životopisem. V pravdě ho uvádím i na svém prvním webu. Svědomí je v angličtině využíváno také pro celkové vědomí, ve staročeštině uváděno jako svědectví. Je to tedy stav mysli, který je napojen na podvědomí a nevědomí.

Časový skok v druhém vesmíru, paralelním světě nepodléhá zákonům času našeho vesmíru. Stejně jako energie, která tu proudí (černá hmota a černá energie). Tento časový skok nastává až v novověku. Současný člověk nemůže být Homo cokoliv. První současný člověk už měl - dostal svědomí

Proto zvládneme evoluci Ducha, našeho nevědomí Země plynule a v kratší době než evoluci člověka, protože tato podléhala časovým skokům, jak je vnímáme. Informace o nové podobě planety Země se vytvářejí v našem známém Vesmíru.

Přeji si, aby tyto stránky prezentovaly všechny příspěvky jen a jen na bázi našeho svědomí. Na těchto stránkách já ani nikdo jiný nebude nikoho nebo něco odsuzovat. Není to rebelie, která se dá potlačit. Je to uvědomění a vžití se do své podstaty tak, jak jsme byly Stvořeni.

Na těchto stránkách se neobjeví žádný Názor nebo Teorie. Jsou a budou tu jen fakta z historie a současnosti, která potvrzují celý proces vývoje fyzična a duchovna a upozorňují nás na „válku“, která se odehrává v současné době v algoritmech přirozeného výběru našeho, celosvětového, globálního nevědomí lidstva. V Nebi, ve Vesmíru.

Administrace těchto stránek připadá v současné době jen mi, mě, ale jednou tu bude ještě šest administrátorů. A to v posloupnosti, která je v souladu se zákony tvoření. Není to proto, že bych to sám nezvládl (se ví, že ne), ale proto, že to tak musí být, aby tyto stránky nespolkl čas. Jak tomu bude u jiných, třeba u těch, co používají © tam, kde vlastnictví není jejich a jen využívají znalostí tohoto systému tvoření, který byl dán celému lidstvu.

Poznámka pod čarou


Je až neskutečně Hnusné, jak jsme pořád vázaní, poutaní strachem. A proč? Protože se to někomu hodí. Včera ve zprávách 11.2.2016 jsem se dozvěděl, že NATO bude přemísťovat vojáky na hranici západu s východem. Pro každý stát tisíc vojáků. První, co mě napadlo: Nemají co jíst. Tak jdou na návštěvu. A hned vzápětí mi došlo, že to není nic jiného, než odpoutání pozornosti. Světové mocnosti, které chtějí ovládnout tento svět, již cítí, že do vědomí lidí proniká Světlo, ta nejčistší myšlenka pro dobro všech. A to se jim logicky a evidentně nelíbí a nehodí. Strach z války má jeden jediný cíl. Omráčit podvědomí lidí. Přestřihnout spojení s Bohem, Vesmírem a přikovat nás na Zem. Žijeme v třetím tisíciletí. Můžeme tedy opustit hladinu strachu. S vědomím, že se nás válka netýká, a ti co po sobě střílí, bojují jen a jen za peníze a pro peníze toho, kdo kdo je platí. Přesně tak tomu bylo na Ukrajině. Přestat se bát smrti můžeme Včil a hned. Strach v nás je to, co nám brání vyhrát válku o tuto planetu.

Když chceš rozdávat mír a klid
Musíš ho nejdříve ve své duši mít

VEDz RVAHEs  26.12.2015